Αποτελέσματα 5ου Αγώνα Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Marathon Lake Run 10klm

Α/Α ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ Α/Α ΦΥΛΟ ΣΥΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1. 739 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ m 1 ENERGYM 00:35:15,00
2. 926 ΚΟΚΚΑΛΑΣ Γεωργιος m 2 Πανευβοικος Γ.Σ 00:35:53,90
3. 255 ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 3 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:36:35,80
4. 297 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 4 myathlete 00:36:37,30
5. 316 ΜΠΟΤΕΤΣΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:37:25,50
6. 740 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ m 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:37:49,90
7. 302 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ m 7 ΑΝΑΤ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 00:39:55,80
8. 998 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 8 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:40:30,50
9. 304 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:41:04,90
10. 333 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:41:15,90
11. 325 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ m 10 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:41:37,70
12. 110 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 11 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:41:37,80
13. 6 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 00:41:47,80
14. 266 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 13 RafinaRunners 00:42:15,10
15. 708 MILWARD HENRY m 14 CAMPION SCHOOL 00:42:24,70
16. 71 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 15 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 00:42:42,70
17. 883 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:56,80
18. 1 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:43:20,60
19. 233 ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ m 18 Α.Ο. ΣΕΙΡΙΟΣ 00:43:24,10
20. 761 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ m 19 ΣΔΥΠ 00:43:28,90
21. 201 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:43:33,40
22. 85 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 21 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 00:43:46,10
23. 706 LEJA JAN m 22 00:43:59,20
24. 52 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 23 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 00:44:03,30
25. 256 ΥΨΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 24 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 00:44:19,20
26. 262 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:44:39,60
27. 878 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 26 ΗΛΙΑς ΒΕΡΓΙΝΗς 00:45:07,60
28. 303 ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ f 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:45:09,00
29. 710 WARCHOLIK ADAM m 27 00:45:15,60
30. 79 ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ m 28 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 00:45:17,40
31. 88 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:45:19,60
32. 785 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΠΟΠΗ f 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 00:45:32,20
33. 982 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 30 RAFINA RUNNERS 00:45:47,00
34. 770 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 31 Olivesea Travel 00:45:56,30
35. 336 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 32 ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 00:45:58,40
36. 958 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 33 ΤΟ ΟΙΟΝ 00:46:05,20
37. 984 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 3 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:46:25,90
38. 140 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 34 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:46:26,10
39. 144 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 35 Τελμισσος 00:46:36,10
40. 20 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ ΣΠΥΡΟΣ m 36 ANEΞ 00:46:46,60
41. 913 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:46:54,40
42. 787 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ m 38 RafinaRunners 00:47:01,00
43. 788 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 39 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 00:47:04,40
44. 142 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 40 RafinaRunners 00:47:06,00
45. 876 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 41 Olivesea Travel 00:47:08,80
46. 33 ΜΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 42 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 00:47:10,60
47. 116 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ m 43 ATP TRAINING / ΠΡΟΟΔΟΣ 00:47:11,40
48. 743 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ m 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:47:21,00
49. 811 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 45 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:47:25,00
50. 7 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 46 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:47:32,20
51. 940 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ f 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:47:34,90
52. 703 BIEHLER PETER m 47 TTT 00:47:41,40
53. 13 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 48 RUN TO CHANGE DIABETES 00:47:44,20
54. 241 ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 49 00:47:49,90
55. 55 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ m 50 Skordo Team 00:47:56,80
56. 290 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 51 ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ 00:47:59,80
57. 987 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 52 ΟΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 00:48:10,00
58. 9 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 53 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:48:27,90
59. 251 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ m 54 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:48:28,40
60. 783 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 55 00:48:46,10
61. 252 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΑΝ ΝΙΚΟΣ m 56 ADIDAS RUNNERS ATHENS 00:48:54,00
62. 308 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m 57 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:48:59,60
63. 248 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ f 5 outrun 00:49:00,00
64. 237 ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 58 00:49:00,30
65. 298 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 59 PRIMAL CROSSFIT ATHENS 00:49:02,20
66. 794 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 60 Runners & Bikers Nea Makri club 00:49:03,80
67. 923 ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ m 61 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:49:03,90
68. 735 ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 62 ΓΈΡΑΚΑ TEAM 00:49:06,50
69. 214 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 63 RAFINA RUNNERS 00:49:07,20
70. 200 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 64 RafinaRunners 00:49:21,10
71. 305 ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ m 65 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:49:30,70
72. 132 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 66 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 00:49:37,20
73. 914 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 67 ΑΤΟΜΙΚΑ 00:49:45,40
74. 211 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:49:45,90
75. 64 ΜΠΕΤΕΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ f 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:49:54,10
76. 929 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ m 69 Γ.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 00:50:00,30
77. 48 ΜΟΝΕΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 70 ΑΤΟΜΙΚΑ 00:50:07,10
78. 897 ΚΑΡΑΓΚΙΌΖΗΣ ΜΆΡΙΟΣ m 71 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 00:50:12,20
79. 985 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΕΥΗ f 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:50:13,40
80. 111 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 72 Runners & Bikers Nea Makri club 00:50:21,80
81. 805 ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:50:23,40
82. 269 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ f 8 ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 00:50:28,70
83. 942 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ m 74 SNAILS TEAM 00:50:31,00
84. 29 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 75 Παναθηναικος 00:50:48,40
85. 99 ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 76 SESNITIES 00:50:50,30
86. 871 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 77 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:50:51,80
87. 952 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ m 78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:50:52,90
88. 242 ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ f 9 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 00:50:54,60
89. 797 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 10 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:51:07,30
90. 249 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ m 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:08,10
91. 123 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ m 80 ΕΝΑΛΙΟ 00:51:24,60
92. 38 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ m 81 no team 00:51:24,60
93. 869 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ f 11 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 00:51:28,90
94. 176 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:30,30
95. 275 ΧΑΧΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:48,00
96. 812 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 84 ΣΔΥΠ 00:51:49,70
97. 744 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ m 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:53,20
98. 276 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ m 86 00:51:54,00
99. 948 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 87 FREE RUNNERS 00:51:55,30
100. 244 ΤΣΙΑΛΛΑ ΖΩΗ f 12 00:51:58,10
101. 745 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ m 88 Roussos Running Team 00:51:58,90
102. 832 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 89 00:52:06,40
103. 822 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ m 90 ΕΝΑΛΙΟ 00:52:08,00
104. 54 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 91 OPAP TEAM 00:52:12,70
105. 268 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 92 ADIDAS RUNNERS 00:52:13,20
106. 997 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:52:13,50
107. 943 ΚΟΥΡΆΣΑΝΤΖΉ ΜΆΡΤΑ f 13 ΙΔΙΏΤΗΣ 00:52:16,40
108. 114 ΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 94 ΣΔΥΑ 00:52:21,40
109. 150 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ m 95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:52:24,10
110. 885 ΚΑΜΕΝ ΛΑΒΙΝΙΑ f 14 ΓΈΡΑΚΑ TEAM 00:52:30,80
111. 289 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 96 RED MILL 00:52:35,60
112. 711 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 97 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 00:52:40,80
113. 768 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 15 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:52:43,10
114. 19 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 98 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 00:52:53,70
115. 141 ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ m 99 00:52:54,60
116. 910 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΔ m 100 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:53:04,40
117. 944 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 101 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:53:17,80
118. 899 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ m 102 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:53:28,80
119. 956 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 103 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:53:29,10
120. 734 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ m 104 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:53:30,00
121. 257 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 105 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:53:37,00
122. 728 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 106 00:53:39,10
123. 94 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:53:51,10
124. 148 ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ m 108 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:53:54,60
125. 26 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 109 TELMISSOS 00:53:54,80
126. 727 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 110 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:54:05,70
127. 817 ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ m 111 Runners & Bikers Nea Makri club 00:54:05,80
128. 285 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 112 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:54:06,00
129. 8 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 113 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:54:08,70
130. 905 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 114 00:54:09,50
131. 202 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 115 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:54:11,40
132. 170 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 116 KAMMIA 00:54:14,30
133. 730 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ m 117 Koropi trail runner team 00:54:20,00
134. 287 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ f 16 00:54:21,60
135. 919 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 118 00:54:21,60
136. 108 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΟΝΙΑ f 17 Athens Runners 00:54:25,40
137. 801 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 119 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:54:26,10
138. 42 ΜΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 120 CLUB/TEAM 00:54:26,70
139. 969 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 121 Olivesea Travel 00:54:26,90
140. 800 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 122 Outrun 00:54:32,10
141. 288 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 123 ΕΝΑΛΙΟ 00:54:41,80
142. 273 ΧΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 124 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:54:48,00
143. 912 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 125 00:54:52,50
144. 122 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 126 ΑΤΟΜΙΚΟ 00:54:55,30
145. 145 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:54:55,40
146. 924 ΚΛΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 18 00:54:57,50
147. 219 ΣΧΟΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 128 RED STAR TRIATHLON CLUB 00:54:58,10
148. 292 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 129 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 00:55:06,20
149. 2 ΜΑΝΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 130 RafinaRunners 00:55:06,20
150. 921 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ m 131 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:09,50
151. 188 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m 132 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:12,40
152. 194 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 133 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 00:55:15,40
153. 300 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ m 134 ΣΔΥΠ 00:55:18,10
154. 101 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 135 00:55:22,70
155. 4 ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:55:25,40
156. 235 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 136 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:55:26,00
157. 838 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 137 Καμία 00:55:31,00
158. 104 ΣΑΧΑΚΙΟΥ ΟΒΑΝΙΑΣ m 138 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:37,30
159. 280 ΧΟΡΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ f 20 ΙΟ 00:55:37,40
160. 15 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ f 21 ΓΑΝ816 00:55:44,30
161. 227 ΤΖΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 139 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:47,50
162. 247 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 140 00:55:48,50
163. 821 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΛΗ f 22 παλληνη 00:55:48,60
164. 865 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 141 ΑΧΑΡΝΩΝ 00:55:55,30
165. 225 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ f 23 00:55:55,30
166. 59 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΗΛΙΑΣ m 142 00:56:05,40
167. 931 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 143 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:10,60
168. 69 Μπορονικολα Σοφια f 24 myrunner 00:56:11,00
169. 224 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ m 144 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 00:56:15,60
170. 130 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ m 145 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 00:56:15,70
171. 204 ΣΤΑΓΙΑΣ ΘΈΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 146 τρέχουμε για το διαβήτη 00:56:17,60
172. 338 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:19,20
173. 127 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ m 147 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:56:20,30
174. 56 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ f 25 RAFINARUNNERS 00:56:22,80
175. 714 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ m 148 00:56:23,30
176. 258 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 149 00:56:25,00
177. 723 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 150 RAFINA RUNNERS 00:56:30,40
178. 953 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ m 151 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:56:34,50
179. 733 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 152 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:56:39,00
180. 820 ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 153 Ανεξαρτητος 00:56:40,70
181. 991 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΑΧΤΙΔΑ f 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:56:46,40
182. 58 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 154 00:56:48,80
183. 846 ΖΑΛΩΝΗ ΕΛΕΝΗ f 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:56:55,10
184. 82 ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ f 28 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ 00:56:57,90
185. 705 EVENSON FREYA f 29 TTT 00:57:12,60
186. 160 ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 155 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:16,20
187. 155 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ m 156 PROEDROS 00:57:18,00
188. 964 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ m 157 ENERGYM 00:57:25,80
189. 892 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 158 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:27,00
190. 306 ΓΙΑΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 159 ΠΑΛΛΗΝΗΣ 00:57:30,50
191. 193 ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ m 160 RafinaRunners 00:57:36,70
192. 960 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ f 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:57:40,80
193. 311 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ m 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:43,40
194. 732 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m 162 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:57:50,90
195. 803 ΓΚΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 163 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 00:57:51,50
196. 976 ΛΕΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ f 31 ΑΤP TRAINING 00:58:01,70
197. 11 ΜΑΝΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 164 ανεξαρτητος 00:58:04,10
198. 261 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 165 Ατομική συμμετοχή 00:58:12,80
199. 72 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ m 166 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 00:58:18,50
200. 731 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ f 32 ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ 00:58:18,90
201. 736 ΠΙΤΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ m 167 EUROBANK 00:58:18,90
202. 41 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ m 168 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:28,90
203. 118 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 169 ανεξαρτητος 00:58:29,50
204. 989 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ f 33 Νo name 00:58:30,40
205. 65 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 170 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 00:58:38,20
206. 981 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ f 34 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 00:58:40,10
207. 205 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:58:46,00
208. 771 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 171 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:48,30
209. 126 ΠΑΠΑΖΕΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ f 36 LOOSERS 00:58:50,40
210. 742 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 172 ΚΑΝΕΝΑ 00:58:53,40
211. 816 ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 173 GR.RUNNER 00:58:56,90
212. 51 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΆΜΠΗΣ m 174 Απόλλων Δυτικής Αττικής 00:58:58,50
213. 63 ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 175 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:05,20
214. 975 ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ f 37 ATP TRAINING 00:59:11,70
215. 131 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 176 00:59:13,00
216. 260 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΗ f 38 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 00:59:14,50
217. 185 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ m 177 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:59:16,50
218. 278 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ f 39 Ο,ΤΙ ΝΑ’ΝΑΙ 00:59:26,40
219. 810 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 178 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:26,60
220. 100 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 179 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:59:28,90
221. 250 ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ f 40 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 00:59:30,10
222. 40 ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ ΚΩΝ.ΝΟΣ m 180 SOC RUNNER 00:59:30,30
223. 245 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 181 00:59:31,70
224. 10 ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 182 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ RUN 00:59:33,30
225. 760 ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 183 00:59:37,00
226. 216 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ m 184 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 00:59:43,40
227. 898 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 185 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 00:59:45,60
228. 322 ΠΑΠΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 186 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:45,80
229. 818 ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 187 Outdoorgames running team 01:00:07,30
230. 317 ΚΟΝΟΜΙ ΑΝΤΩΝΗΣ m 188 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:11,10
231. 207 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΤΙΑ f 41 RafinaRunners 01:00:16,60
232. 835 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 189 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:21,40
233. 103 ΠΑΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ m 190 LOOSERS 01:00:21,80
234. 112 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 191 ΑΝΕΞ 01:00:25,00
235. 119 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 192 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 01:00:32,30
236. 861 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ f 42 OutdoorGames running team 01:00:33,70
237. 5 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ m 193 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:00:35,30
238. 21 ΣΟΥΡΟΥ ΚΩΝ,ΝΑ f 43 πιρεα 01:00:40,30
239. 777 ΒΟΥΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ m 194 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:00:40,40
240. 50 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΟΝ m 195 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:00:43,40
241. 737 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ f 44 01:00:46,30
242. 107 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 196 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:50,70
243. 206 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 197 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:00:55,20
244. 187 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ m 198 01:01:03,50
245. 939 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 199 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 01:01:05,80
246. 860 ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 200 MARATHIN TEAM GREECE 01:01:08,70
247. 115 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:12,70
248. 215 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:01:13,90
249. 293 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 202 Fit4Run 01:01:19,60
250. 874 ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΑΚΡΙΒΗ f 46 Addidasrunners 01:01:25,30
251. 725 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 203 Addidasrunners 01:01:25,30
252. 776 ΒΟΥΓΑΤΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ f 47 Athens Runners 01:01:27,00
253. 230 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ m 204 ΟΑΚΑΒΟΧ 01:01:28,80
254. 833 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ m 205 PFIZER HELLAS 01:01:31,40
255. 808 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ f 48 RUNNER STORE 01:01:38,90
256. 281 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 49 01:01:42,70
257. 807 ΓΚΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ m 206 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ 01:01:42,80
258. 246 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ f 50 ΤΤΤ 01:01:50,10
259. 834 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 207 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 01:01:53,40
260. 941 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 208 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 01:01:55,10
261. 339 CURTI MASSIMO f 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:56,60
262. 60 ΜΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 209 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ 01:01:58,40
263. 61 ΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 210 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:58,40
264. 329 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 211 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:59,40
265. 829 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 212 Σχεδια 01:02:15,30
266. 191 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 213 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02:17,80
267. 747 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ m 214 ΑΝΙΑΤΩΝ 01:02:23,30
268. 129 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ m 215 ΑΙΓΑΛΕΩ 01:02:25,20
269. 312 ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02:28,60
270. 313 ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ m 216 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02:28,60
271. 259 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ f 53 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 01:02:42,70
272. 25 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 217 01:02:45,00
273. 724 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ f 54 Marathon Team Greece by Maria POLYZOU 01:02:46,40
274. 767 ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 218 Σ.Δ.Υ.Π 01:02:47,80
275. 726 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ m 219 PFIZER HELLAS 01:02:49,70
276. 23 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ m 220 ENERGYM 01:02:50,20
277. 752 ΑΡΟΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:02:58,20
278. 86 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 221 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:02:59,70
279. 169 ΠΡΑΒΙΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ f 56 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 01:03:00,50
280. 918 ΚΕΡΑΜΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 222 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 01:03:00,60
281. 750 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ m 223 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:03,70
282. 973 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 224 ΚΑΝΕΝΑΣ 01:03:07,10
283. 166 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 225 ΑΤΟΜΙΚΌ 01:03:09,10
284. 762 ΒΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 226 ΚΕΡΑΤΕΑ 01:03:10,20
285. 270 ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 227 Ανεξαρτητος 01:03:16,10
286. 279 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ m 228 O,TI NA’NAI 01:03:16,70
287. 153 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 229 ΣΔΥΡ 01:03:19,20
288. 798 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ f 57 οχι 01:03:19,90
289. 823 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 230 – 01:03:21,60
290. 189 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ m 231 εφυραιοι ωκυποδες 01:03:23,80
291. 30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ m 232 01:03:24,20
292. 763 ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 233 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 01:03:25,10
293. 983 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 234 01:03:25,60
294. 337 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 235 ENERGY GYM 01:03:32,20
295. 900 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ m 236 ΑΤΟΜΙΚΗ 01:03:33,50
296. 274 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 237 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:36,40
297. 27 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ f 58 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:03:44,70
298. 729 ΑΚΡΙΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 59 01:03:53,70
299. 92 ΝΤΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ f 60 Ανεξάρτητος 01:03:56,40
300. 813 ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 238 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:56,60
301. 218 ΣΦΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 239 01:04:01,40
302. 955 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 240 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04:07,40
303. 213 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ m 241 ΚΑΜΙΑ 01:04:10,40
304. 837 ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ m 242 ΚΑΜΙΑ 01:04:10,50
305. 161 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 243 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:04:14,30
306. 858 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 244 01:04:20,90
307. 95 ΞΗΝΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 61 GR RUNNERS-Α.Ο.ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 01:04:26,80
308. 901 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 245 01:04:33,70
309. 830 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 246 01:04:47,60
310. 133 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ m 247 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 01:04:53,30
311. 36 ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ m 248 01:04:58,00
312. 35 ΜΗΛΑΙΟΥ ΣΟΥΛΑ f 62 ΓΕΡΑΚΑ ΤΕΑΜ 01:04:59,80
313. 22 ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΤΑ f 63 ENERGYM 01:05:05,80
314. 778 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 64 01:05:12,20
315. 226 ΤΖΙΑΓΚΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 249 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:19,40
316. 34 ΜΕΛΕΤΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 250 Mantis Runners 01:05:21,30
317. 137 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ m 251 Mantis Runners 01:05:21,30
318. 47 ΟΙΚΟΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ m 252 Ανεξαρτητος 01:05:22,80
319. 326 ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 253 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:05:23,10
320. 109 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 254 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:05:34,90
321. 299 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 255 ΣΔΥΠ 01:05:46,40
322. 962 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 256 Adidas runners 01:05:55,80
323. 134 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 65 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 01:05:58,80
324. 154 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 257 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:06:00,30
325. 828 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 258 ΝΕΟΙ ΓΟΝΕΙΣ 01:06:03,60
326. 864 ΖΩΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 259 Οιον 01:06:08,30
327. 197 ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ f 66 Marathon team Greece by Maria Polyzou 01:06:10,40
328. 922 ΚΙΟΥΣΗ ΤΙΤΣΑ f 67 Marathon team Greece by Maria Polyzou 01:06:11,60
329. 231 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 260 PFIZER HELLAS 01:06:13,40
330. 168 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 261 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:06:18,30
331. 135 ΔΕΛΙΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ m 262 Sinac 01:06:59,00
332. 67 ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ f 68 01:07:27,50
333. 93 ΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 263 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:41,70
334. 159 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 264 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 01:07:43,00
335. 16 ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 265 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:07:51,10
336. 324 ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ f 69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:07:52,10
337. 31 ΜΑΎΡΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ m 266 Protein planet runners 01:08:00,00
338. 284 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ m 267 Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 01:08:18,90
339. 799 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 268 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:08:20,40
340. 906 ΚΑΣΙΜΗ ΚΑΣΙΜΗ f 70 Τελμισσος 01:08:24,30
341. 959 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ f 71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:08:25,10
342. 977 ΛΙΑΠΗ ΑΜΑΛΙΑ f 72 Γερακας team 01:08:31,10
343. 746 ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 73 PILABOX 01:08:40,70
344. 877 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 269 Olivesea Travel 01:08:45,70
345. 295 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ f 74 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:08:49,20
346. 80 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ f 75 Dream Team 01:08:54,80
347. 841 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΩΡΓΟΣ m 270 ανεξαρτητος 01:09:19,60
348. 840 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΔΡΕΑΣ m 271 ΕΚΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ 01:09:31,20
349. 181 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 76 01:09:32,20
350. 827 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ m 272 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:10:01,30
351. 996 ΜΑΛΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ f 77 ΙΔΙΩΤΗΣ 01:10:08,90
352. 318 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 273 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:14,10
353. 212 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 274 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ 01:10:30,70
354. 946 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 275 IMMORTAL-ITY 01:10:38,40
355. 715 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ f 78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:10:47,60
356. 97 ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΑΝΝΑ f 79 ENERGYM 01:10:52,00
357. 234 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ f 80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:10:59,50
358. 334 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 276 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 01:11:04,30
359. 824 ΔΈΡΒΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ m 277 01:11:07,10
360. 980 ΛΟΓΚΑΚΗ ΕΥΗ f 81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:25,80
361. 98 ΟΡΜΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:26,10
362. 720 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 278 Olivesea Travel 01:12:02,80
363. 712 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 83 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:12:03,30
364. 183 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 279 DREAM_TEAM 01:12:03,40
365. 147 ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΑ f 84 01:12:06,60
366. 881 ΚΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 280 01:12:10,60
367. 933 ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 281 TEAM 01:12:13,20
368. 321 ΔΡΙΜΑΛΑ ΕΛΕΝΗ f 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:15,00
369. 965 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 86 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:12:20,90
370. 307 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 282 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:21,80
371. 793 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 283 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:24,90
372. 328 ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 284 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:12:25,00
373. 296 ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ m 285 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:12:29,20
374. 908 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ f 87 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 01:12:36,30
375. 789 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 286 δεν ανηκω σε συλλογο/ομαδα 01:12:48,00
376. 851 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 287 ΙΔΙΩΤΗΣ 01:12:51,30
377. 950 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 288 ΣΔΥΑ 01:12:54,20
378. 138 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 289 ΟΧΙ 01:13:10,80
379. 12 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 290 01:13:12,20
380. 872 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ f 88 01:13:15,70
381. 217 ΣΥΝΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 291 01:13:31,00
382. 83 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 89 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:13:32,60
383. 704 CIORNEI CARMEN DANIELA f 90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:33,10
384. 831 ΔΙΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:13:40,40
385. 323 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ m 292 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:13:47,40
386. 301 ΣΗΛΥΒΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:13:53,90
387. 932 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ m 293 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 01:13:57,70
388. 120 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ f 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:13:59,70
389. 179 ΡΟΥΣΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 94 RAFINARUNNERS 01:14:09,80
390. 331 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 294 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:30,10
391. 28 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 295 Παναθηναικος 01:14:48,10
392. 909 ΚΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ f 95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:52,80
393. 786 ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 296 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:54,30
394. 49 ΜΟΥΡΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 297 Z RUNNERS 01:15:29,60
395. 791 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 298 01:15:31,10
396. 44 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ m 299 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:15:49,00
397. 39 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ m 300 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:15:52,40
398. 774 ΒΟΡΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 301 free runner 01:15:55,20
399. 707 Lock Kevin m 302 01:15:55,50
400. 43 ΜΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 303 01:15:59,10
401. 162 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 304 MANTIS RUNNERS 01:16:08,70
402. 754 ΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ f 96 01:16:27,40
403. 332 ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3 RAFINA RUNNERS 01:16:39,80
404. 847 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ f 97 FREERUN.GR 01:16:40,30
405. 748 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 305 FREERUN.GR 01:16:40,80
406. 749 ΑΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 98 Think + 01:16:41,40
407. 220 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 306 THINK + 01:16:41,60
408. 335 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:22,40
409. 46 ΜΟΛΥΒΑ ΕΛΕΝΗ f 99 Ανεξαρτητη 01:17:25,60
410. 971 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 307 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:17:42,80
411. 3 ΜΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ f 100 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:17:52,50
412. 143 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 308 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:54,40
413. 779 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ f 101 τελμησσος 01:18:06,50
414. 198 ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ f 102 ATP training 01:18:28,60
415. 32 ΦΑΒΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 309 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:18:46,40
416. 721 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ f 103 τελμησσος 01:19:35,40
417. 314 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΗ f 104 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:41,10
418. 826 ΔΗΜΕΛΗ ΣΟΦΙΑ f 105 ENERGYM 01:20:07,50
419. 330 ΑΓΚΥΣΟΥΛΑΚΗ ΡΟΖΑ f 106 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:20:07,60
420. 968 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 310 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:20:51,90
421. 113 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΚΙΩΝΗ f 107 01:21:37,00
422. 815 ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 108 ΑΤΟΜΙΚΑ 01:21:44,60
423. 18 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΖΩΗ f 109 01:22:01,20
424. 327 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 311 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:22:39,90
425. 882 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ f 110 ΑΙΓΑΛΕΩ 01:22:54,60
426. 106 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ f 111 Όρνιθες 01:22:56,30
427. 165 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ m 312 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 01:23:02,70
428. 751 ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ f 112 ΔΕΛΤΑ Running Team 01:23:04,50
429. 970 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 313 HPE RUNNING 01:23:22,00
430. 842 Εξαρχακου Πέρδικα f 113 Όρνιθες 01:23:46,40
431. 37 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 314 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:23:49,10
432. 76 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ m 315 Ορνιθες 01:24:11,90
433. 238 ΤΣΑΓΑΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ m 316 Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 01:24:41,00
434. 320 ΜΑΡΤΙΝΙ ΦΑΜΠΙΟ m 317 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:24:53,90
435. 319 ΜΟΝΤΑΛ ΣΟΟΥΡΟΒ m 318 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:24:54,20
436. 764 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ m 319 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 01:25:29,70
437. 896 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 320 PFIZER HELLAS 01:25:56,90
438. 17 ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 114 SENSITIES 01:25:57,00
439. 283 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 321 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:26:31,80
440. 173 ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 322 01:26:46,00
441. 947 ΚΟΥΤΙΒΑ ΣΟΝΙΑ f 115 01:29:03,90
442. 57 ΜΠΑΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ m 323 01:29:03,90
443. 722 ΑΔΑΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ f 116 Δήμος Μαραθώνα 01:29:30,70
444. 310 GOGOLADZE NANA f 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:30:51,50
445. 309 ΒΑΖΑΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ f 118 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:30:53,50
446. 96 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ m 324 ανεξαρτητοs 01:30:59,00
447. 719 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ m 325 MONOS MOU 01:31:13,70
448. 738 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ f 119 Ανεξαρτητη 01:31:14,10
449. 766 ΒΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ m 326 01:39:19,20
450. 74 ΜΥΛΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ f 120 01:40:21,20
451. 68 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ f 121 01:40:22,50
452. 182 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ m 327 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 01:41:32,70
453. 315 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 328 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:41:33,00

Rate this item
(0 votes)

ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΑ

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

Facebook Fanpage

ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

Η εφημερίδα δημοσιεύει άρθρα συνεργατών και αναγνωστών, τα οποία δημοσιεύονται με ευθύνη του συντάκτη του άρθρου κάθε φορά, και δεν σημαίνει απαραίτητα ότι υιοθετεί τις απόψεις αυτές.
Κύλιση στην Αρχή